Výsledky 2. ročníku turnaje dvouher O šumperský košík 29.3.2014

Výsledky 2. ročníku turnaje dvouher O šumperský košík 2014

V sobotu 29.3.2014 se uskutečnil již 2.ročník turnaje dvouher O šumperský košík. Letošní druhý ročník měl velmi vysokou sportovní úroveň, o kterou se postarali nejen tradiční účastníci turnaje, ale i nováčci.

Celého turnaje se zůčastnilo 36 hráčů, z toho 11 žen a 25 mužů. Na letošním turnaji měli zastoupení hráči z nejen z našeho kraje, ale i z Čech.

Turnaj byl zahájen v 9 hodin a každá kategorie hrála na 5 kol švýcarským systémem. Po 5. kole hráli v obou kategoriích první dva o zlato a druzí dva o bronz.  Ukončení proběhlo v 15 hodin, vítězové obdrželi hodnotné ceny.

V kategirii žen se opakovaly loňské výsledky, kralovala Halina Kaletová, které zdatně sekundovala domácí Kateřina Hejlová. Na třemím místě skončila Táňa Trubačová z Vansdorfu.

Kategorii mužů vyhrál po velkém boji domácí  Stanislav Loupanec, druhé místo obsadil nováček na turnaji Josef Súkup (Vrbno pod Pradědem) a třetí byl Mirek Ježek z Vansdorfu.

Všichni účastníci byli spokojeni s úrovní turnaje jak sportovní, tak i organizační.