JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2014 KONEČNÉ VÝSLEDKY

V sobotu 14. června 2014 se uzavřela posledním, pátým kolem JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2014. Celého turnaje se zúčastnilo rekordních 65 hráčů, kteří vytvořili 58 párů, z toho 13 párů žen, 18 párů mužů a 27 párů mixu. Liga se hrála na pět kol a do celkového pořadí se započítávaly nejlepší čtyři výsledky, kdy jedno kolo bylo možné hrát s náhradníkem. Hrálo se na 5 kol švýcarským systémem.

Celá liga měla vysokou sportovní úroveň, což dokumentuje vysoký počet účastníků jak ze Šumperka a blízkého okolí, tak i z Mohelnice, Olomouce a Krnova.
Vítězové jednotlivých kategorií byli odměněni hodnotnými cenami.

Děkujeme organizátorům za bezchybný průběh celé ligy a Městu Šumperk za finanční podporu této soutěže.

ŽENY

Vítězem kategorie se stal s přehledem pár  Halina Kaletová a Jirka Katonová (Olomouc), které se po druhém kole usadily na průběžném prvním místě a toto uhájily až do konce ligy. Na druhém místě se umístil pár Lucie Kuchlerová a Lýdie Šnévajsová (Mohelnice). Na třetím místě se umístil pár Jolanta Kaminská a Martina Zapletalová (Mohelnice), jejich ztráta byla pouhý jeden bod na druhé místo.

Celkoví vítězové kategorie ŽENY (1. Kaletová + Katonová, 2. Kuchlerová + Šnévajsová, 3. Zapletalová + Kaminská)

KONEČNÉ VÝSLEDKY JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2014 – ŽENY

JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2014 ŽENY VÝSLEDKY 5. KOLO

MUŽI

Vítězem se stal s velkým náskokem domácí pár Láďa Janků a Standa Loupanec, kteří podávali vyrovnané výkony po celou ligu. Na druhém místě se umístil  pár Jiří a Kryštof Matějovi (Mohelnice). Na třetím místě se umístil pořadatelský pár Alan Šnapka a Jan Stejskal.

Celkoví vítězové kategorie MUŽI (2. Matějovi, 1. Janků + Loupanec, 3. Stejskal + Šnapka)

KONEČNÉ VÝSLEDKY JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2014 – MUŽI

JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2014 MUŽÍ VÝSLEDKY 5. KOLO

MIXY

Vítězem nejpočetnější kategorie s náskokem 16 bodů se stal pár Halina Kaletová a Jan Stejskal (Olomouc/Šumperk). Na druhém místě se umístil pár Pavlína Gerešová a Standa Loupanec (Šumperk). Třetí místo obsadil pár Monika a Jiří Matějovi (Mohelnice).

Celkoví vítězové kategorie MIXY (zleva 2. Loupanec + Gerešová, 1. Kaletová + Stejskal, 3. Matějovi