Výsledky 3. ročníku turnaje dvouher O šumperský košík 2015

Výsledky 3. ročníku turnaje dvouher O šumperský košík 2015

V sobotu 28.3.2015 se uskutečnil již 3.ročník turnaje dvouher O šumperský košík. Letošní třetí ročník měl velmi vysokou sportovní úroveň, o kterou se postarali nejen tradiční účastníci turnaje, ale i nováčci.

Celého turnaje se zůčastnilo 41 hráčů, z toho 15 žen a 26 mužů. Na letošním turnaji měli zastoupení hráči z nejen z našeho kraje, ale i z Čech.

Turnaj byl zahájen v 9 hodin a každá kategorie hrála na 5 kol švýcarským systémem. Ukončení proběhlo v 15 hodin, vítězové obdrželi hodnotné ceny.

V kategirii žen se opakovaly loňské výsledky, kralovala domácí Halina Kaletová, které zdatně sekundovala na Radka Rousková. Na třemím místě skončila Kristýna Vacková. Obě mladé hráčky jsou z Dolní Čermné.

Kategorii mužů vyhrál po velkém boji Štěpán Grygárek z Olomouce , druhé místo obsadil domácí  Stanislav Loupanec, třetí byl  Nihat Gürbüz z Mohelnice.

spol

FOTOGALERIE

Všichni účastníci byli spokojeni s úrovní turnaje jak sportovní, tak i organizační.