JARNÍ LIGA DĚTÍ 2015 O šumperský košíček – KONEČNÉ VÝSLEDKY

V sobotu 6.6.2015 se uskutečnilo závěrečné  kolo 2. ROČNÍKU JARNÍ LIGY DĚTÍ 2015 O šumperský košíček ve dvouhrách chlapců a dívek v kategoriích do 11 a 15 let. Celkem se celé ligy zůčastnilo 42 hráčů, 17 dívek a 25 chlapců ze Šumperka, Mohelnice, Lanškrouna, Dolní Čermné,  Náměšti na Hané, Ostravy a okolí.Všichni účastníci včetně realizačních týmů

Všichni účastníci včetně realizačních týmů

Liga se hrála na čtyři kola a do celkového hodnocení se započítávaly všechny dosažené výsledky.  Byly tři kategorie Borčata (smíšená) do 11 let a dvě kategorie do 15 let dívky a chlapci.

Každá kategorie se hrála na 5 kol švýcarským systémem.

Borčata – kluci a holky do 11 let

Vítězem této kategorie se stal Ondra Šolc z Mohlenice, který s přehledem vyhrál všechny kola. Na druhém místě se umístil Lukáš Karger z Rapotína. Třetí místo obsadil Matěj Hubáček. V této kategorii si první tři hráči udrželi pořadí z prvního kola ligy až do konce a nepřipustili žádné překvapení.

Borčata stupně vítězů

Borčata – stupně vítězů

Borčata

Borčata
Borčata konečné pořadí
Borčata výsledky 4. kola

 

DÍVKY 15

Tato kategorie byla velmi vyrovnaná. Na prvním místě se umístila Julie Seidlová z Třebařova. Na druhém místě se umístila Lenka Večeřová z  Dolní Čermné a třetí byla Hana Zatloukalová ze Šumperka. Celkové pořadí ovlivnila neúčast průběžně první Moniky Macháčkové z Dolní Čermné, která i přes neúčast v posledním kole obsadila čtvrté místo.

Dívky - stupně vítězů

Dívky – stupně vítězů
Dívky
Dívky

Dívky konečné pořadí

Dívky výsledky 4. kola

 

CHLAPCI 15

Nejvyrovnanější kategori, kdy o pořadí rozhodoval jediný bod. Celou ligu si udržel těsné vedení Vojta Novotný ze Šumperka. Na druhém místě skončil Ondra Broda z Ostravy, který bojoval o celkové vítězství, ale v posledním kole zaváhal. Na třetím místě skončil Václav Formánek z Dolní Čermné, který dnes porazil celkového vítěze ligy,  ale  ani to nestačilo.

Chlapci - stupně vítězů
Chlapci – stupně vítězů
Chlapci
Chlapci

Chlapci – výsledky 4. kola

 

FOTOGALERIE

http://badmintonspk.rajce.idnes.cz/Jarni_liga_deti_O_sumpersky_kosicek_2015_4._KOLO_6.6.2015

Děkujeme Městu Šumperk a společnosti HAME za podporu Jarní ligy děti 2015. Pochvala všem organizátorům za bezchybnou organizaci celé akce.

Nashledanou na podzimní lize dětí.

 

 

Napsat komentář