JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2015 KONEČNÉ VÝSLEDKY

JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2015 KONEČNÉ VÝSLEDKY

V sobotu 13. června 2015 se uzavřel posledním čtvrtým kolem 2. ročník JARNÍ ŠUMPERSKÉ LIGY ČTYŘHER 2015. Celého turnaje se zúčastnilo rekordních 68 hráčů, kteří vytvořili 63 párů, z toho 13 párů žen, 18 párů mužů a 32 párů mixů. Liga se hrála na čtyři kola a do celkového pořadí se započítávaly nejlepší tři výsledky, kdy jedno kolo bylo možné hrát s náhradníkem. Hrálo se na 5 kol švýcarským systémem.

Celá liga měla vysokou sportovní úroveň, což dokumentuje vysoký počet účastníků jak ze Šumperka, Mohelnice a blízkého okolí. Oproti prvnímu ročníku došlo k nárůstu účastníku a nyní je již liga na hranici kapacitních možností haly.
Vítězové jednotlivých kategorií byli odměněni hodnotnými cenami.

1 all

Děkujeme organizátorům za bezchybný průběh celé ligy a Městu Šumperk za finanční podporu této soutěže.

Fotogalerie Jarní liga čtyřher 2015

ŽENY

Vítězem této velmi vyrovnané kategorie se stal domácí pár Pavla Gerešová s Janou Vojtkovou, na druhém místě se umístil pár  Halina Kaletová a Jitka Katonová, který měl stejný počet bodů, ale horší poměr setů. Na třetím místě se umístil pár Lucie Kuchlerová a Lýdie Šnévajsová (Mohelnice) s odstupem 5 bodů. Na čtvrtém místě se ztrátou tří bodů skončil pár Eva Gürbuz a Ivana Smitalová (Mohelnice).

MUŽI

Vítězem se stal s velkým náskokem domácí pár Láďa Janků a Standa Loupanec, kteří podávali vyrovnané výkony po celou ligu. Na druhém místě se umístil  s odstupem pěti bodů pár Nihat Gürbuz a Jaroslav Hampl (Mohelnice). O pořadí na třetím místě při stejném počtu bodů rozhodoval rozdíl setů, který měl lepší domácí pár Petr Sedláček a Jan Trunda a čtvrté místo zůstalo rodinnému páru Jiří Matěj a Kryštof Matěj (Mohelnice).

MIXY

Vítězem nejpočetnější kategorie s náskokem jediného bodu se stal pár Eva a Nihat Gürbuz (Mohelnice). Druhé místo obsadil domácí pár Halina Kaletová a Jan Stejskal. Stejně jako u žen o třetím místu při stejném počtu bodů rozhodoval horší poměr setů ve prospěch domácího páru Pavla Gerešová a Standa Loupanec, čtvrté místo obsadil další domácí pár Šárka a Jan Trundovi.

Vítězové kategorie MIXY
Vítězové kategorie MIXY

Mixy – konečné výsledky

Mixy – výsledky 4. kola

 

Napsat komentář