JARNÍ ŠUMPERSKÁ LIGA ČTYŘHER 2016 KONEČNÉ VÝSLEDKY

V sobotu 21. května  se uzavřel posledním čtvrtým kolem 3. ročník JARNÍ ŠUMPERSKÉ LIGY ČTYŘHER 2016. Celého turnaje se zúčastnilo rekordních 72 hráčů, kteří vytvořili 63 párů, z toho 12 párů žen, 21 párů mužů a 30 párů mixů. Liga se hrála na čtyři kola a do celkového pořadí se započítávaly nejlepší tři výsledky, kdy jedno kolo bylo možné hrát s náhradníkem. Hrálo se na 5 kol švýcarským systémem.

Celá liga měla vysokou sportovní úroveň, což dokumentuje vysoký počet účastníků jak ze Šumperka, Mohelnice a blízkého okolí.
Vítězové jednotlivých kategorií byli odměněni hodnotnými cenami.

1 all

Děkujeme organizátorům za bezchybný průběh celé ligy a Městu Šumperk za finanční podporu této soutěže.

ŽENY

Vítězem této kategorie se stal s převahou domácí pár Halina Kaletová se Zdeňkou Hrubou,  na druhém místě se umístil taktéž domácí pár Zuzana Hansmannová a Jitka Horká. Na třetím místě se umístil pár Monika Matějová a Martina Zapletalová z Mohelnice.

MUŽI

Vítězem se stal s mohelnický pár Nihat Gürbüz a Jiří Kopřiva, kteří podávali vyrovnané výkony po celou ligu. Na druhém místě se umístil  domácí pár Kamil Horák Zdeněk  Šupina s odstupem čtyři bodů. O pořadí na třetím místě při stejném počtu bodů rozhodoval rozdíl setů, který měl lepší domácí pár Milan Chudoba  Karel Stromšík.

MUZI

MIXY

Vítězem nejpočetnější kategorie s náskokem šesti bodu se stal pár Jitka Horká a Stanislav Loupanec. Druhé místo obsadil domácí pár Halina Kaletová a Milan Chudoba. Na třetím místě se umístil pár Šárka a Jan Trundovi, všichni ze Šumperka

MIXY
Vítězové kategorie MIXY

Mixy – konečné výsledky

Mixy – výsledky 4. kola

Napsat komentář