TALENT LIGA DRUŽSTEV U13 2016 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

V sobotu 15.10.16  jsme vyrazili na poslední, 4.kolo Talent ligy družstev U13 pořádané místním klubem Badminton Rychnov n.K.  Naše sestava: Míša Hášová, Zuzka Hrdinová, Matěj Hubáček a Petr Malý, který nahradil Lukáše Kargera.

První dvě kola konaná na jaře naše družstvo hrálo v 3. lize a sbíralo zkušenosti v silné konkurenci z Hradce, Prahy, Pardubic a místního Rychnova.

V září se konalo 3. kolo a zásluhou neúčasti některých družstev jsme postoupili do 2. ligy, kde jsme se po dobrých výkonech udrželi. I proto jsme v sobotu bojovali o konečné umístění o úroveň výše než jsme byli zvyklí, navíc soupeři se posilnili o hostující hráče. My naopak byli oslabeni neúčastí Lukáše Kargera, který hrál první tři kola.

S Rychnovem B  jsme hráli především párové disciplíny poměrně vyrovnaně, horší to bylo ve dvouhrách, kde vyhrála pouze Zuzka. Matěj a Míša měli velmi silné soupeře na které nestačili.          Celkový výsledek 3-5 však nebyl vůbec špatný.

Proti pražským Lvíčatům jsme dokonce měli výhru na dosah, opět se nám dařilo v párovkách, hlavně mix se stává naší doménou).  Vedli jsme 4-3, bohužel poslední zápas Zuzka prohrála s mnohem starší soupeřkou 21-14. Celkově tedy 4-4.

Rychnov C jsme v předchozích kolech pokaždé porazili, tentokrát však měli Mrázkovou z Lanškrouna. I když nebyla v optimální formě, všechny zápasy kde hrála, těsně vyhrála. Celkové skóre 2-6 rozhodlo, že jsme obsadili 4. místo. Výborný výkon podal ve dvouhře Matěj, když porazil o 3 roky staršího soupeře po bitvě 21-18. Míša hrála proti Mrázkové velmi dobře, v závěru však udělala několik chyb a prohrála 21-18. Uspěl i Péta Malý, který si připsal první výhru ve dvouhře.

Turnaje Talent ligy jsou výbornou průpravou všech disciplín. Navíc si každý zahraje 9 jednosetových zápasů, což je vyjímečné oproti jiným turnajům.

Poděkování patří v první řadě pořadatelům, dále všem našim hráčům za převedené výkony, ale i jejich soupeřům, kteří nás posouvají dále ))

Děkujeme rodičům za odvoz dětí na turnaj, Kačce Malé za fandění a 1. BKŠ za míčky, které nám poskytl ))

Pavel Hrdina, trenér dětí 1.BK

NÁŠ TÝM_1_3 KOLO

NÁŠ TÝM_1_3 KOLO

 

 

NÁŠ TÝM_4.KOLO

NÁŠ TÝM_4.KOLO

 

 

 

 

VÍTĚZOVÉ TALENT LIGY

VÍTĚZOVÉ TALENT LIGY

Napsat komentář