Podzimní liga dětí 2016 konečné výsledky po 4. kole

V sobotu 10.12. 2016 se uskutečnilo poslední čtvrté kolo 3. ročníku PODZIMNÍ LIGY DĚTÍ 2016 O šumperský košíček ve dvouhrách chlapců a dívek v kategoriích do 11 a 15 let. Celkem se turnaje zúčastnilo 24 hráčů, 7 dívek a 17 chlapců ze Šumperka, Mohelnice, Dolní Čermné, Lanškrouna, Olomouce a okolí.

1 all

 

 

 

 

 

 

 

Liga měla vysokou sportovní úrověň a všichni hráči se zlepšovali kolo od kola. 

Kategorie do 11 let – BORČATA kluci 

Tuto kategorii vyhrál Matěj Hubáček ze Šumperka , který mimo první kolo vyhrál všechny zbývající. Druhý byl Adam Šmelko z Mohelnice. Třetí se umístil tesně Václav Jedzok z Olomouce, stačila mu k tomu účast jen ve třech kolech.

1 borčata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Borčata výsledky 4. kola

Borčata konečné pořadí

DÍVKY 15

V dívkách se umístila na prvním místě domácí Míša Hašová, druhá byla  Julie Seidlová z Třebařova.a na třetím místě se umístila Daniela Filipová z Dolní Čermné. Všechny dívky podávaly celou ligu vyrovnané výkony.

1 divky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dívky výsledky 4. kola

Dívky konečné pořadí

 

CHLAPCI 15

První místo získal suverénně s velkým náskokem Petr Filip z Dolní Čermné, dominoval celou ligu a posledního kola se již nemuse zúčastnit. O druhé místo se rozpoutala bitva mezi Františkem Havelkou z Tatenice  Matějem Šmelkem z Mohelnice. Vítězně z ní vyšel František díky více vyhraným setům v lize. Na Matěje zůstalo třetí místo, ale tím nejtěsnějším rozdílem.

1 chlapci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Chlapci výsledky 4. kola

 Chlapci konečné pořadí

Děkujeme všem pořadatelům za bezchybnou organizaci turnaje a sponzorům .

Těšíme se na Jarní ligu 2017.

 

Napsat komentář

Napsat komentář