TALENT LIGA DRUŽSTEV U13 22.1.2017 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

1. KOLO 22.1.17

Naše družstvo se zásluhou výkonů v loňském roce probojovalo z 3. do 2. ligy. V neděli 22.1. se hrálo 1. kolo nového ročníku 2017. Z důvodu neúčasti týmů ze Slovenska jsme se dostali dokonce do 1. ligy !!

V konkurenci 5 družstev jsme byli jasnými „autsajdry“. Nakonec jsme se umístili na 4. místě a 1. ligu udrželi i do dalšího kola !!!))

Jak vše probíhalo? Na rozjezd toho nejtěžšího )) Rychnov A… Jejich sestava přenesená na aktuální republikový žebříček kategorií U13: kluci 1. Maňásek, 64. Nýč a dívky 4. Maixnerová, 6. Muchová. Zápasy proti takovým soupeřům je vysoká škola badmintonu a i když výsledky byly jednoznačné, ať je více utkání s takovými soupeři.

Proti brněnským Žralokům byly zápasy vyrovnanější, ale i zde byl vidět velký výkonostní rozdíl. Nakonec jsme vybojovali zásluhou Míši a čtyřhry holek 2 cenné výhry).

Proti Hradci jsme vloni hráli vyrovnané zápasy, ale v neděli se nám vůbec nedařilo. Ani jedna výhra a velké zklamání…

Čekal nás poslední zápas a v něm Pardubice. I jejich hráče známe v individuálních turnajů ve dvouhrách. Většinou jde o vyrovnané zápasy. Ale na talent lize je to jiné, polovinu tvoří párové disciplíny.

Zahájili jsme dvouhrami, kluci jedna prohra a jedna výhra, Matěj naštěstí dobře zvládl koncovku ). Pak Míša obracela stav 17-20 na 21-20 )). Kluci jasně ve čtyřhře prohráli, holky těsná výhra! Vedeme 3-2 ). Nastupují oba mixy najednou a skóre na obou kurtech je jak přes kopírák.. 6-6, 9-7, v půlce 11-9 pro nás… Pak levý kurt, kde hrade Zuzka a Matěj začíná ztrácet, pravý kde hraje Míše a Petr vede! Na levém kurtu prohráváme 21-18 a na pravém je to 20-20!! Petr jde na podání, naštěstí dává dobré, dlouhá výměna a soupeř kazí !! Vedeme 4-3 a pokud Zuzka vyhraje dvouhru, jsme vítězi! A podařilo se )) Zuzka po vyrovnané první půlce setu v koncovce celkem s přehledem vítězí !))

Výhra 5-3 nad Pardubicemi znamená, že i ve 2. kole, které je začátkem března, hrajeme 1. ligu s těmi nejlepšími )).

CELKOVÉ VÝSLEDKY

DETAILNÍ VÝSLEDKY

Napsat komentář