GP C U 13 – přihlášeni

Aktualizováno 18.10.2017

CHLAPCI

  1. Rauš Filip, Sokol Židlochovice
  2. Matuš Vojtěch, Badmintonový oddíl CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
  3. Glac Samuel, Badmintonový oddíl CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
  4. Bouchner Matyáš, Badmintonový oddíl CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
  5. Mlčoch Vojtěch, Badmintonový oddíl CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
  6. Lubeník Ondřej, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  7. Mucha Tobias, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  8. Gratza Matyáš, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  9. Gilík Pavel, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  10. Gužiak Jonáš, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  11. Fajkus Daniel, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  12. Hubáček Matěj, BKŠ
  13. Pešát David , Badminton Akademie Olomouc, z.s.
  14. Superata Viktor , Badminton Akademie Olomouc, z.s.
  15. Stoev Maxim , Badminton Akademie Olomouc, z.s.
  16. Frýdek Jan , Badminton Akademie Olomouc, z.s.
  17. Minář Vojtěch, BK Omega Olomouc
  18. Král Ondřej, BK Omega Olomouc
  19.  Durčák Ondřej, TJ Orlová Lutyně, z.s.
  20.  Zlámal Jan, TJ Orlová Lutyně, z.s.
  21.  Waliszewski Marek, Sportclub Metalurg Ostrava
  22.  Nyč Daniel, Rychnov nad Kněžnou 
  23. Burget Adam, TJ Polabiny Pardubice
  24. Havlíček Vojtěch TJ Polabiny Pardubice
  25. Křivka Adam, TJ Lanškroun z.s.
  26.  Křivka David,TJ Lanškroun z.s.
  27. Lukáš Kurdiovský,

DÍVKY

  1. Šimonová Tereza, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  2. Cekotová Klára, Sportovní klub Badminton Boreček Opava
  3. Hrdinová Zuzana, BKŠ
  4. Jordová Beata, BKŠ
  5. Nohejlová Kateřina , Badminton Akademie Olomouc, z.s.
  6. Urbanová Monika, Badminton Akademie Olomouc, z.s.
  7. Dubová Terezie, BK Omega Olomouc
  8. Novotná Helena, SKB tábor
  9. Adamčíková Aneta, TJ Orlová Lutyně, z.s.
  10.  Czajová Tereza, TJ Orlová Lutyně, z.s.
  11.  Brixová Karolína Amálie ,TJ Orlová Lutyně, z.s.
  12. Valentová Denisa, TJ Polabiny Pardubice
  13. Kulhánková Barbora, TJ Polabiny Pardubice
  14. Fridrichová Adela, TJ Polabiny Pardubice
  15. Vašíčková Aneta, Holice
  16.  Špačková Adéla
  17. Benišová
  18. Soukupová Natálie
  19. Barbora Baranová
  20. Adéla Krejčířová
  21. Magdaléna Číhalová
  22. Petra Řihovská
  23. Andrea Řihovská
  24. Ella Grigárková