Letní turnaj čtyřher 12.5.2018 – VÝSLEDKY

V sobotu 12.5.2018 se uskutečnil Letní turnaj čtyřher O šumperský košík. Celého turnaje se zúčastnilo 32 hráčů, kteří vytvořili  27 párů, z toho 6 ženy, 8 muži a 13 mixy. Letošní turnaj byl trochu komornější než loni, ale  za účasti hráčů z Moravy a Čech. 

 

 

 

 

 

 

Turnaj byl zahájen v 9:00 hodin a každá kategorie hrála na 6 kol švýcarským systémem. Vítězové obdrželi hodnotné ceny a celý turnaj proběhl v přátelské atmosféře.

Děkujeme sponzorům turnaje Městu Šumperk.

ŽENY 

Tuto kategorii s přehledem a bez zaváhaní vyhrál mladý domácí pár Míša Hašová a Kačka Hejtmánková. Na druhém místě se umístil pardubický pár  Marcela Šubertová a Lucka Turková. Třetí místo obsadil domácí pár Veronika Lužová a Jan Chudobová.

VÝSLEDKY

1.Míša Hašová  Kačka Hejtmánková

2.Marcela Šubertová  Lucka Turková 

3.Veronika Lužová Jan Chudobová

Konečné výsledky ženy

 

 

 

 

 

 

MUŽI

Tuto kategorii  ovládl s přehledem pardubický pár Vladislav Hetfleiš a Karel Zahradník. Druhý skončil  mohelnický pár Jiří Matěj a Radek Šmelko. Třetí místo obsadil domácí pár Petr Mádr a Jaroslav Hirsch.

VÝSLEDKY

1.Vladislav Hetfleiš Karel Zahradník

2.Jiří Matěj Radek Šmelko 

3. Petr Mádr Jaroslav Hirsch 

Konečné výsledky muži

 

 

 

 

 

 

 MIXY

V této kategorii zvítězil s přehledem pár Lucka Turková a Karel Zahradník, na druhém místě se umístil pár Marcela Šubertová a Vladislav Hetfleiš, oba z Pardubic. Třetí místo s odstupem získal domácí pár Adéla Nováková a David Žoužela.

VÝSLEDKY

1.Lucka Turková Karel Zahradník 

2.Marcela Šubertová Vladislav Hetfleiš 

3.Adéla Nováková David Žoužela 

Konečné výsledky mixy

 

 

 

 

 

 

Děkujeme pořadatelům za bezchybnou organizaci.

Naviděnou u dalších turnajů.